REGULAMIN

obowiązujący Wczasowiczów FAJNE APARTAMENTY

we Władysławowie 

 

Jest nam bardzo miło gościć Państwa w naszym obiekcie. Chcemy, żeby czuli się Państwo swobodnie, a spędzony czas w naszym apartamencie miło zapadł w pamięci, dlatego przygotowaliśmy kilka reguł, które rozwieją wszelkie niejasności.

1.

Personel obiektu służy wszelką pomocą i jest do Państwa dyspozycji.
2.

Na terenie ośrodka obowiązuje cisza nocna od godziny 22.00 – 7.00.
3.

Doba hotelowa trwa od godziny 15.00 do 10.00 dnia następnego.
4.

Wchodząc na teren obiektu należy zabrać ze sobą ważny dokument tożsamości (dowód osobisty) i przedstawić go osobie meldującej, podczas dokonywania formalności związanych z pobytem.
5.

Zadatki wpłacone na poczet pobytu mogą być zwrócone do 30 dni przed datą przyjazdu, w terminie krótszym niż 30 do przyjazdu zadatków nie zwracamy.
6.

Do korzystania z usług w naszym obiekcie upoważnia dokonana wcześniejsza rezerwacja oraz wniesiony na jej potwierdzenie zadatek, zgodnie z warunkami rezerwacji. Przy skróceniu przez Państwa  pobytu nie zwracamy wpłaconych środków.
7.

Przekazanie i oddanie apartamentu następuje w obecności personelu obiektu po uprzednim dokonaniu zapłaty za okres objęty całą  rezerwacją i wpłaceniu kaucji zwrotnej w wysokości 350 zł.

8.

Wszelkie usterki wynikłe w trakcie użytkowania pokoju prosimy zgłaszać na bieżąco personelowi obiektu.
9.

 Wszelkie reklamacje z tytułu nienależycie świadczonych usług należy zgłaszać bezpośrednio personelowi ośrodka. Skargi wniesione po zakończeniu świadczenia mogą nie zostać rozpatrzone.

10.

Szkody powstałe z winy wczasowiczów rozliczane są na miejscu. Wczasowicz ponosi pełną odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych ośrodka powstałe z jego winy lub winy odwiedzających.
11.

 Obiekty wypoczynkowe „Fajne Apartamenty” nie ponoszą odpowiedzialności za pozostawione w pokojach przedmioty wartościowe i pieniądze. Prosimy o zachowanie należytej staranności związanej z zamykaniem okien i drzwi w momencie opuszczania pokoi.

12.

Osoby zakłócające ciszę nocną i porządek w obiekcie mogą być usunięte bez prawa do jakiegokolwiek odszkodowania i zwrotu za niewykorzystany wynajem pieniędzy.

13.

Osoby nie będące wczasowiczami naszych obiektów, a przebywające w nim po godzinie 22:00 zobowiązane są do jego opuszczenia.

14.

W pokojach obowiązuje całkowity zakaz palenia.

 Palić można na balkonie petując wyłącznie do popielniczki, a goście apartamentu bez balkonu na zewnątrz obiektu w wyznaczonym przez personel miejscu.

15.

Zezwalamy na pobyt w naszym ośrodku zwierząt domowych ( do 10 kg wagi ), po wcześniejszej konsultacji z personelem. Właściciele zwierząt zobowiązani są sprzątać nieczystości, oraz wyprowadzać zwierzęta wyłącznie na smyczy.
16.

 Parkowanie wyłącznie na miejscach parkingowych wyznaczonych do tego celu. Parking ośrodka jest bezpłatny, niestrzeżony. Ośrodek nie ponosi odpowiedzialności za pozostawiony środek lokomocji.
17.

 Na miejscach postojowych zabrania się rozbijania namiotów, rozpalania ognisk i zastawiania drogi wyjazdowej innym samochodom. Przy wjazdach i wyjazdach z wyznaczonych miejsc parkingowych należy zachować szczególną ostrożność.

18.

 Wczasowiczom przebywającym na terenie ośrodka nie wolno
- dotykać urządzeń elektrycznych znajdujących się na terenie ośrodka,
- zakłócać wypoczynek innym osobom np. słuchanie głośnej muzyki,
- wycinania drzew i gałęzi,
- zaśmiecać i zanieczyszczać teren ośrodka.
19.

Zabrania się wyrzucać do pojemnika na śmieci gorących odpadów, węgli po grillowaniu.

Po zakończonym grillowaniu gorące węgle należy zlać zimną wodą.

20.

 Przed opuszczeniem pokoju, prosimy o wyniesienie śmieci (obowiązuje segregacja) do rozstawionych pojemników na odpady oraz pozostawienia pozmywanych naczyń i piekarnika.

21.

 W przypadku zauważenia pożaru lub innego zagrożenia osoby obecne na obiekcie powinny:
- natychmiast powiadomić służby porządkowe Ośrodka,
- użyć sprzętu gaśniczego,
- unikać paniki,
- kierować się do wyjść ewakuacyjnych oznakowanymi drogami,
- nie utrudniać dojazdu służbom ratowniczym.

22.

Dzieci przebywają wyłącznie pod opieką dorosłych opiekunów, którzy ponoszą odpowiedzialność za bezpieczeństwo dzieci.

 

Dziękujemy za stosowanie się do regulaminu.

 

Miłego, nie zapomnianego i pełnego wrażeń pobytu, oraz słonecznej pogody

 

życzy personel  „Fajnych Apartamentów”
 

 

Fajne Apartamenty

Fajne Apartamenty